Gra forumowa oparta na uniwersum George R.R.Martina, a mianowicie Gra o Tron


  Ogólny Regulamin

  Share
  avatar
  Ojciec
  Admin

  Liczba postów : 28
  Join date : 08/09/2017

  Ogólny Regulamin

  Pisanie by Ojciec on Pią Wrz 08, 2017 5:10 pm

  § 1. Zasady ogólne.
  1.1 Korzystanie z forum jest darmowe.
  1.2 Użytkownik korzysta z forum na własną odpowiedzialność.
  1.3 W razie wątpliwości lub pytań co do regulaminu bądź działania forum, użytkownik powinien skontaktować się z administratorem.
  1.5 Jeżeli użytkownik uważa, iż jakiś punkt regulaminu jest łamany lub nie zgadza się z otrzymanym ostrzeżeniem powinien skontaktować się z administratorem.
  1.7 W kwestiach spornych ostateczny głos ma administrator.
  1.8 Kopiowanie treści forum bez zgody autorów postów jest zabronione.

  §2. Tematy i Posty
  2.1 Pisząc nowy temat użytkownik powinien upewnić się, iż podobny nie istnieje, a odpowiedź na nurtujące go pytanie nie została już udzielona.
  2.3 Temat zakładany przez użytkownika powinien znajdować się w odpowiednim forum.
  2.2 Posty powinny zawierać treści zgodne z tematem. Inne mogą zostać skasowane.
  2.3 Za tzw. "spam" uważane są, oprócz wypowiedzi nie na temat, posty powtarzające wiadomości innych użytkowników.
  2.4 Dopuszczane jest używanie wulgaryzmów, jednak za nadmiernie ich wykorzystywanie użytkownik może otrzymać ostrzeżenie.
  2.5 Treści zamieszczone na forum nie powinny obrażać innych użytkowników.
  2.6 Zakazuje się używania nadmiernych ilości uśmieszków (emotikonek) oraz pisania falą (PrZyKłAd) bądź leetem (||227|<14[>).

  §3. Profil
  3.1 Profil użytkownika nie może zawierać treści nawołujących do przemocy, rasizmu, seksizmu, pornograficznych bądź znacząco uderzających w uczucia estetyczne innych użytkowników.
  3.2 Jednorazowy obrazek w profilu użytkownika nie może przekraczać wymiarów 500x300pix (185pix szerokości i 275 wysokości).
  3.3 Podpis jest dodatkiem do postu/profilu użytkownika, a nie na odwrót i nie powinien być zbyt długi/krzykliwy/obszerny. Za ocenę podpisu odpowiedzialni są administratorzy/moderatorzy i mogą poprosić o zmianę podpisu. W przypadku niezastosowania się do prośby użytkownikowi może zostać wyłączona możliwość posiadania podpisu.
  3.4 Avatar nie może być animacją ani wykorzystywać "japońskiej kreski" (nie może to być przedstawienie postaci z anime, mang lub na takie stylizowane). Za ocenę takich avatarów odpowiedzialni są administratorzy/moderatorzy. Najbardziej polecamy żywych aktorów bądź rysowane arty.

  § 4. Ostrzeżenia i banicja
  4.1 Ostrzeżenie otrzymuje użytkownik łamiący regulamin forum.
  4.2 Wielokrotne łamanie regulaminu może spowodować otrzymanie tzw. "bana" - uniemożliwienie korzystania z forum.
  4.3 W szczególnych przypadkach administrator może nie przyznać ostrzeżenia lub przyznać je według swojej woli, niezależnie od regulaminu forum.

  § 5. Warunki uczestniczenia w grze.
  5.1 Użytkownik ma prawo uczestniczyć w grze dopiero, gdy zostanie członkiem jakieś grupy, ale nie "Zbłąkanej Duszy".
  5.2 Użytkownik może ubiegać się o członkostwo w grupie "Gracze" dopiero, gdy jego Karta Postaci zostanie zaakceptowana.
  5.2.a Kartę Postaci można wysyłać tylko do jednego, wybranego przez gracza Mistrza Gry i tylko z nim można omawiać oraz konsultować zawarte w niej informacje.
  5.3 Każdy Gracz może prowadzić tylko jedną postać, każdy Bard do dwóch postaci, a Mistrz Gry nieskończenie wiele. W przypadku utracenia rangi, postaci przekraczające limit stają się nieaktywne.
  5.3.a Prawo do prowadzenia dodatkowej postaci można zyskać dzięki zebraniu odpowiedniej liczby Medali i niekiedy w ramach nagrody konkursowej.
  5.3.b Wszystkie swoje postaci Gracz prowadzi przy użyciu jednego i tego samego konta.
  5.4 Biorąc udział w grze, Gracz stwierdza iż zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
  5.5 Biorąc udział w grze, Gracz nie utożsamia się z prowadzoną przez niego postacią (przykładowo: obraza postaci przez użytkownika nie jest obrazą użytkownika).
  5.6 Jeżeli Gracz nie wykazywał żadnej aktywności przez okres czasu dłuższy niż dwa tygodnie, może zostać tymczasowo usunięty z grupy Graczy. W takim wypadku, po ewentualnym powrocie, należy zgłosić się do Mistrza Gry, aby wrócić do rozgrywki.

   Similar topics

   -

   Obecny czas to Wto Gru 11, 2018 2:15 am