Gra forumowa oparta na uniwersum George R.R.Martina, a mianowicie Gra o Tron


  Dziedziniec Riverrun

  Share
  avatar
  Ojciec
  Admin

  Liczba postów : 28
  Join date : 08/09/2017

  Dziedziniec Riverrun

  Pisanie by Ojciec on Pon Lis 27, 2017 8:41 pm

  Na dziedziniec Riverrun można wjechać z trzech różnych mostów zwodzonych, a gdy się wjedzie na owy plac, to można dostrzec idealny porządek i dość sporo przestrzeni jak na taki zamek. Po lewej stronie pod murem znajdują się stajnie. Natomiast na prawej stronie siedziby rodu Tullych, umieszczony jest ćwiczebny dystrykt, na którym ustawione są stojaki z bronią, kukłami, tarczami oraz nad tym wszystkim pieczę ma tutejszy fechmistrz.
  avatar
  Ojciec
  Admin

  Liczba postów : 28
  Join date : 08/09/2017

  Re: Dziedziniec Riverrun

  Pisanie by Ojciec on Pon Lis 27, 2017 8:58 pm

  Ranek-1 Stycznia 266 AC

  Dzień zapowiadał się dość spokojnie. Zamkowe kuchnie zaczęły powoli wypełniać zapachy pieczonego ciasta. Strażnicy schodzili z murów, by zamienić się na miejsca z tymi, którzy spali podczas ich nocnej warty, a praczki zaczęły już swoje poranne ploteczki o swoich koleżankach. Takiego początku dnia mógł się spodziewać lord Tully, ale tym razem coś miało zakłócić tej pięknej harmonii. Gdy ubrał on się w swoje iście dworskie ubrania, żeby to zaraz ruszyć na śniadanie w sali, coś wywołało niemałe zamieszanie na dziedzińcu.
  - Wiadomość dla Lorda! Pilny list dla Lorda! - Takie to ów krzyki rozlegały się na placu, a za nimi bardzo szybkie tempo kopyt. Jeśli Pstrąg wyjrzał przez okno, to mógł dostrzec kupę kurzu na widoku, jak i gniadego konia z którego to zeskoczył przed momentem jakiś młodzik pędzący co sił ku głównym drzwiom zamczyska, a zaraz po tym jego bieg było słychać po korytarzach.

   Obecny czas to Wto Gru 11, 2018 2:14 am